Hotel EA Jelení Dvůr Praha

Hotelu EA Jelení Dvůr Praha 11 Hotelu EA Jelení Dvůr Praha 12 Hotelu EA Jelení Dvůr Praha 13 Hotelu EA Jelení Dvůr Praha 14 Hotelu EA Jelení Dvůr Praha 15 Hotelu EA Jelení Dvůr Praha 16 Hotelu EA Jelení Dvůr Praha 17 Hotelu EA Jelení Dvůr Praha 18 Hotelu EA Jelení Dvůr Praha 19 Hotelu EA Jelení Dvůr Praha 20 Hotelu EA Jelení Dvůr Praha 21 Hotelu EA Jelení Dvůr Praha 22

.Půvabný hotel EA Jelení Dvůr s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v bezprostřední blízkosti Pražského hradu. Tento romantický hotel nabízí svým hostům komfortní ubytování v samém centru Hradčan jen pár kroků od malebného zákoutí Nového světa, Lorety nebo Strahovského kláštera.


Elegantně zařízené pokoje jsou vybavené TV/SAT, připojením k internetu, telefonem s přímou provolbou a bezpečnostní schránkou. Některé z pokojů skýtají hostům překrásný výhled na panorama Prahy.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-EA-jeleni-dvur@toprague.cz
Adresa: Jelení 197 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu EA Jelení Dvůr Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu EA Jelení Dvůr Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

- Odebrat typ pokoje ...
+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist